badge

20 let zkušeností

rule

Kvalitní materiály

cert

Design na míru

Stylové dřevěné stoly s ocelovým podnožím.

Hledáte stůl, který vám přinese radost a zadostiučinění? Stůl, který ve vás vždy vyvolá pocit ze správného rozhodnutí? Stůl, který s vámi vydrží věrně po generace? Pak to pro vás bude snadné rozhodutí. Pokud máte rádi poctivé dřevo a surově nesmlouvavou ocel, jste u nás v dobrých rukou.
Vyberte si rozměr a nebojte se být při tom nároční. Stůl od nás vás bude reprezentovat. Zažijete u něj určitě spoustu příjemných chvil a padne u něj nejedno důležité rozhodnutí. Chceme, abyste se mohli spolehnout. A na poctivé a robustní stoly od nás je prostě spoleh. Obraťe se na nás, na Caster Design. My už vše zařídíme. Na vás bude vše řádně oslavit.

 

Stoly CASTER Design vyrábíme na zakázku v nejvyšší kvalitě.
 

Naše stoly jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího masivního dřeva , ocely nebo nerezu. Stoly jsou k dispozici zpravidla v tloušťce 40mm, délka a šířka stolu jsou volně volitelná, s omezením max. rozměru. 
Rádi realizujeme i atypické extra velikosti, stačí zaslat dotaz pro konkrétní provedení.
Sdělte nám své nápady a představy... 

Ocel / nerez a masivní dřevo
 

Umíme stoly pro širokou škálu použití. Jako je jídelní stůl v kuchyni nebo dominanta obývacího pokoje s jídelnou, od pracovního stolu do kanceláře až po  velké stoly pro zasedací místnosti.
Jsme tu pro realizace stolů od malých bytů až pro velké komerční prostory.

 

Prémiové spárovky přímo z továrny
 

Nabízíme desky z klasické spárovky v provedení buk, dub, jasan, bříza, akát a americký nebo evropský ořech. V mimořádné kvalitě a za přijatelné ceny. Desky jsou do jemna vybroušeny a napuštěny třemi vrstvami přírodního oleje. Je zde také možnost napuštění barevnými oleji pro dosažení barevných tónů dle přání.

 

Masivní desky - když chcete originál!
 

Každá stolní deska z masivního dřeva CASTER Design je jedinečná a je  vyrobena z kontinuálních tyčí z kmene, větví nebo jejich kombinací. Nabízíme desky s okrajem nebo bez okraje stromu, rovné nebo skosené hrany. Povrchová úprava v přírodním nebo bílém oleji a také v "kouřové" verzi. Extra možností je také klavírní lak.

 

Surová ocel, broušená ocel nebo kartáčovaná nerez?
 

Individuální design pro exkluzivní prostory! 
Vyberte si stůl pro celý život.